امروز جمعه ,۲۸ خرداد ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۵۲۰۹
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد؛

«سامانه سخا» در زنجان راه‌اندازی شد

(چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۵۵

به‌منظور ارائه خدمات بهتر و منسجم‌تر به نیازمندان و اجرای عدالت در نظام توزیع سامانه خیر واحسان «سامانه سخا» در کمیته امداد استان زنجان راه‌اندازی شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  در جلسه امروز شورای مدیران  با اشاره به اینکه سامانه سخا به‌منظور جلوگیری از پراکندگی ارائه خدمات و اقدامات ، برای حمایت از نیازمندان راه‌اندازی شده است، افزود: سامانه خیر واحسان برای اولین بار به‌صورت منسجم یکپارچه  وملی برای حمایت از نیازمندان با رعایت عدالت در توزیع راه‌اندازی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان افزود: این سامانه برای ثبت اطلاعات نیازمندان و همچنین ثبت کمک‌های مؤمنانه مردم خیراندیش و نیکوکار و خیرین ، خیریه‌ها و مراکز نیکوکاری  راه‌اندازی شده که علاوه بر جمع‌آوری آمار نیازمندان واقعی، هم‌زمان ارتباط مؤثری را با همه خیران و خیریه‌ها به‌ویژه مراکز نیکوکاری برقرار می‌کند.

صفری گفت: کمیته امداد به‌عنوان هسته اصلی دریافت کمک‌های مردمی با راه‌اندازی این سامانه باعث شده تا نهادها و اشخاص کمک‌کننده با مراجعه به سامانه و دریافت اطلاعات موردنیاز، کمک‌های خود را ثبت کنند و بدین ترتیب ضمن جلوگیری از ارائه خدمات و کمک‌های تکراری، خدمات خیران ،مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری به‌صورت عادلانه بین نیازمندان واقعی توزیع می‌گردد.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ضمن دعوت  از خیران ،مراکز خیریه وعلاقمندان جهت ثبت عملکرد خدمات خود در این سامانه گفت: با ورود به این سامانه به آدرس Esakha.ir و با کلیک بر روی دکمه ثبت‌نام خیرین و تکمیل اطلاعات خواسته‌شده افرادمی توانند عضو این سامانه شوند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید