امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۸
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۵۲۰۸
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد؛

کسب عنوان برتر روابط دستگاه‌های اجرایی استان توسط کمیته امداد استان زنجان

(چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۴۸

مدیرکل کمیته امداد از تقدیر روابط عمومی کمیته امداد استان زنجان به‌عنوان "روابط عمومی برتر" در بین دستگاه‌های اجرایی استان با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی‌فقیه و استاندار زنجان خبرداد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  در جلسه شورای مدیران این هفته کمیته امداد، با تبریک  هفته روابط عمومی گفت:اگر در هر سازمانی روابط عمومی نقش خود را به‌درستی ایفا کند درک عمیق و روشنی از دستگاه به ذینفعان و مخاطبان بدهد اعتماد و اطمینان ایجاد کرده و این اعتماد و اطمینان باعث افزایش مشارکت مردم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه هرسال در ایران روز «ارتباطات و روابط عمومی» نامیده شده است افزود: این روز، فرصت مغتنمی است تا با بازخوانی آرمان و رسالت ارتباطات و روابط عمومی، زمینه مناسبی را برای تحقق آن‌ها فراهم‌سازیم.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: امروزه جایگاه ارتباطات و روابط عمومی و نقش کلیدی آن در فرایندهای تصمیم‌گیری و اعتمادسازی و امیدآفرینی،از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

صفری گفت:در ارزیابی شاخص‌های نظارتی روابط عمومی کمیته امداد استان زنجان در بین روابط عمومی دستگاه‌های استان رتبه برتر را کسب کرده  که  این امر نشان از تعامل و اطلاع‌رسانی صحیح و ارتباط خوب با رسانه‌ها دارد. 

خاطرنشان می‌کند روابط عمومی کمیته امداد استان زنجان به دلیل «فعالیت مؤثر در حوزه روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی»، «ارتباط مستمر و مؤثر با رسانه‌ها»، «پاسخگویی و اقناع عمومی» و «حضور فعال و مسئولانه در شبکه‌های اجتماعی» عنوان برترین روابط عمومی سال 1398 استان را کسب کرد.

انتهای پيام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید