امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۵۱۹۳
گزارشگر : ۹۱
مشاور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

توزیع 313 سبد کالا بین نیازمندان حاشیه شهر زاهدان

(چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۴۹

مشاور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: 313 سبد کالا با مشارکت گروه جهادی بسیج دانشجویی سپاه سلمان استان و این نهاد میان نیازمندان حاشیه شهر زاهدان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اسماعیل بذرافشان، مشاور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای عمل به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند « ماه رمضان در پیش است. ماه رمضان، ماه ایثار ،انفاق و کمک به مستمندان است چه خوب است رزمایش گسترده ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا» کمیته امداد امام (ره) اقدام به طراحی و اجرای پویش با شعار « رزمایش ملی بخشش ایرانیان» کرده است.

وی افزود: در طول ماه مبارک رمضان هرساله برنامه های مختلفی در شرایط عادی در قالب اطعام و افطاری نیازمندان، اطعام از طریق توزیع سبد کالا، برپایی سفره های آسمانی، جشن شوق دیدار و غیره برگزار شده اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا با استفاده از روش های نوین و الکترونیکی از قبیل شماره موبایل مشترکین  صدقات، حامیان، خیران، مودیان زکات برگزار شده تا در نهایت نیازمندان و خانواده مورد حمایت را از برکات این ماه عزیز و مبارک بهره مند شوند.

مشاور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: با مشارکت خیران، مردم نیکوکار این استان و خصوصا گروه جهادی بسیج دانشجویی سپاه سلمان استان  در قالب سبد غذایی زمینه تامین افطاری و اطعام نیازمندان حاشیه شهر زاهدان فراهم شده است.

بذرافشان یادآور شد:  تمامی کمک های اهدایی از طرف خیران در قالب سبد کالا و غذای گرم به عنوان کمک هزینه تامین مایحتاج ماه مبارک رمضان بین نیازمندان این استان توزیع شده است.

انتهای پیام

 


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید