امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۹
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۵۱۶۳
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

تهیه و توزیع 13 هزار سبدکالا در بین مددجویان اردبیلی از محل کمک‌های بنیاد مستضعفان

(شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۳۹

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: از محل کمک‌های بنیاد مستضعفان کشور که دو میلیارد تومان به خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل اختصاص یافته بود، در طول ماه مبارک رمضان 13 هزار سبدکالا تهیه و در بین مددجویان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ حسین دشتی با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان کشور، دو میلیارد تومان برای کمک به رفع مشکلات معیشتی خانوار تحت حمایت این نهاد در ماه مبارک رمضان اختصاص داده بود، گفت: از محل کمک‌های بنیاد مستضعفان کشور بیش از 13 هزار سبدکالا تهیه و در طول ماه مبارک رمضان در بین خانوار تحت حمایت توزیع شده است.
وی با بیان اینکه همکاری بسیار مناسبی بین بنیاد مستضعفان و کمیته امداد برای رفع محرومیت و کمک به توانمندسازی اقشار محروم جامعه وجود دارد، افزود: به دلیل شیوع بیماری کرونا، بسیاری از خانوار بی‌بضاعت جامعه تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته بودند که به همت خیران و نیکوکاران کمک‌های نقدی و غیرنقدی مناسبی به دست آنها رسیده است.
دشتی با اشاره به اینکه در نخستین شب قدر نیز 500 هزار تومان توسط بنیاد مستضعفان به حساب هر یک از 1700 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل واریز شده بود، بیان کرد: گسترش همکاری‌ها می‌تواند بخش مهمی از نیازهای اساسی خانوار تحت حمایت را برطرف کرده و همچنین موجب افزایش همبستگی اجتماعی شود.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه همواره در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش کمک‌های حامیان طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» هستیم، گفت: این امر نشانگر برکات این ماه پرفیض و همچنین مهرورزی و عطوفت خیران اردبیلی است.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه 1100 پایگاه ثابت و سیار در سطح استان اردبیل آماده دریافت زکات فطره مومنان در عید سعید فطر خواهند بود، اعلام کرد: تمامی پایگاه‌های کمیته امداد استان اردبیل با رعایت موازین بهداشتی و طبق نظر کارشناسان مرکز بهداشت مستقر خواهند شد.
دشتی با اعلام اینکه خیران اردبیلی می‌توانند از طریق سامانه آنی‌پرداخت #5*045*8877* به سادگی زکات فطره خود را پرداخت کنند، بیان کرد: مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل هم می‌توانند زکات فطره خود را به دست نیازمندان برسانند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید