امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۵۱۵۸
گزارشگر : ۸۸

افتتاح متمرکز 38 مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان گلستان

(شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۰۰

38 مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان با حضور سردار ملک شاهکویی، فرمانده سپاه نینوا گلستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: 38 مرکز نیکوکاری با هدف کمک به نیازمندان و محرومان در سالروز فتح خرمشهر،روز مقاومت،ایثار و پیروزی افتتاح شد.
وی افزود:15 مرکز نیکوکاری بسیج اصناف و23 مرکز نیکوکاری مساجد و محلات به صورت متمرکز تاسیس شد.
بابایی با اشاره به فعالیت 182 مرکز نیکوکاری در سراسر استان،خاطر نشان کرد: درسال گذشته مراکز نیکوکاری با کمک و همراهی خیران و مردم نوعدوست توانست بیش از 45 میلیارد تومان مشارکت نقدی و غیر نقدی برای کمک به نیازمندان را جمع آوری کند.
وی مراکز نیکوکاری را حلقه اتصال نیکوکاران با نیازمندان و مددجویان کمیته امداد دانست و افزود: این مراکز در راستای برون سپاری برخی خدمات کمیته امداد به مردم و با هدف توزیع مستقیم و سریع کمک‌های مردم نیکوکار به نیازمندان و نیز مددجویان تحت حمایت این نهاد راه‌اندازی شده اند.
بابایی تصریح کرد:هر یک از مراکز نیکوکاری در محلات با محوریت امام جماعت مساجد و تعدادی از خیران و معتمدین محلی راه‌اندازی می‌شوند و علاوه بر کمک‌هایی که خودشان از افراد خیر و نیکوکار جمع‌آوری می‌کنند، برخی خدمات و کمک‌های کمیته امداد را نیز به مددجویان می رسانند.
وی گفت: باتوجه به ظرفیت بسیج اصناف،شناسایی، جذب و مشارکت خیران در طرح اکرام ایتام و کمک و دستگیری از نیازمندان،بکارگیری فرزندان توانمند تحت حمایت کمیته امداد در اصناف و واحدهای تولیدی بخشی از خدمات مراکز نیکوکاری اصناف است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید