امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۸
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۵۱۵۷
گزارشگر : ۹۴
در طرح اطعام مهدوی محقق شد؛

توزیع 120 هزار پرس غذای گرم و بسته غذایی بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد

(شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۲۸

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 120 هزار و 631 پرس غذای گرم و بسته‌های غذایی در قالب طرح اطعام مهدوی بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمک‌رسانی به نیازمندان و حمایت از آنان جزء وظایف اصلی و در اولویت برنامه‌های این نهاد است.
وی افزود: به‌منظور همراهی با پیام مقام معظم رهبری با عنوان رزمایش بخشش ایرانیان و کمک مؤمنانه به نیازمندان، کمیته امداد با شعار پویش همدلی برای ایران همدل و باهدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی و توزیع بسته‌های معیشتی،طبخ و توزیع غذای گرم بین نیازمندان و افرادی که به‌واسطه شیوع ویروس کرونا دچار زیان شده‌اند نسبت به راه‌اندازی آشپزخانه‌های مهدوی اقدام کرد.
 وی بابیان اینکه در حال حاضر 18 آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در کهگیلویه و بویراحمد در حال پخت‌وپز غذای گرم و توزیع بین نیازمندان استان است، افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون در این آشپزخانه‌ها، درمجموع 120هزار و 631 پرس غذای گرم و جیره خشک بین خانواده‌های مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع شد که از این مقدار 102 هزار و 858 مورد آن غذای گرم و مابقی بسته‌های غذایی بوده است.
مبشری تصریح کرد: ارزش غذاهای طبخ شده و بسته‌های غذایی توزیع‌شده بین نیازمندان تاکنون هفت میلیارد و 391 میلیون تومان است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مشارکت خیران و نیکوکاران در برنامه‌های این نهاد برای کمک به نیازمندان اشاره و بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان در ماه مبارک رمضان امسال، تاکنون دو میلیارد و 941 میلیون تومان به نیازمندان کمیته امداد کمک کرده‌اند که از این مبلغ دو میلیارد و 320 میلیون تومان آن نقدی و مابقی در قالب کمک‌های غیر نقدی بوده است.
مبشری خاطرنشان کرد: مردم نیک‌اندیش می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان تحویل دهند و یا از طریق شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۵۳۱  به نام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد  و کد دستوری  #۱*۰۷۴*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند.
وی در خصوص پرداخت زکات فطریه و کفارات مردم به نیازمندان کمیته امداد گفت: مردم خداجوی کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر مراجعه به دفاتر و ادارات و پایگاه‌های ثابت و سیار این نهاد در محل‌های برگزاری نماز عید فطر، از طریق کد دستوری #۵*۸۸۷۷* ، سایت emdad.ir زکات فطریه خود را پرداخت کنند.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید