امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شنبه / ۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۳
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۵۱۵۰
گزارشگر : ۷۶
در قالب رزمایش ایران همدل؛

بنیاد مستضعفان 5000 بسته معیشتی به مددجویان آذربایجان شرقی اهدا کرد

(شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۳۳

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: قدردان حمایت های مهندس فتاح و مجموع بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از نیازمندان استان هستیم.

به گزارش سایت خبری امداد محمد کلامی در حاشیه مراسم توزیع ۵۰۰۰ بسته غذایی اهدایی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان اظهار داشت: قدردان حمایت های مهندس فتاح و مجموع بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از نیازمندان استان هستیم.

وی افزود: رمضان سال ۹۹ بعنوان بعنوان یک نقطه درخشان در تاریخ کمیته امداد آذربایجان شرقی بعنوان سند اخلاص کارکنان خواهد ماند. تاثیر نفس قدسی رهبر انقلاب در نیمه شعبان باعث شد مردم و امدادگران امسال در ماه مبارک رمضان صحنه های زیبایی در عرصه احسان و یتیم نوازی رقم زنند.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه روحیه جهادی کارکنان امداد در کمتر جایی دیده می شود، گفت: در نتیجه اخلاص و همت کارکنان امداد و مجاهدان عرصه اقتصادی، تا امروز ۱۴۰ هزار پرس غذای گرم و ۸۵ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش ایران همدل بین نیازمندان استان توزیع شده است.

وی به میزان مشارکت مردم در رزمایش ایران همدل کمیته امداد اشاره کرده و افزود: در ماه مبارک رمضان بیش از ۲۲ میلیارد تومان کمک مردمی جمع آوری شده که  آمار بی نظیری است و باید از مردم خاضعانه تشکر کرد.

کلامی خاطر نشان کرد: امسال سال سختی برای مردم بدلیل شرایط کرونا و بیکاری های ناشی از آن است و باید برای دستگیری از آسیب دیدگان بیشتر تلاش کرد.

وی تاکید کرد: امدادگران استان تا پایان کرونا در صحنه و کنار مردم خواهند بود و بعد از ماه رمضان نیز به توزیع بسته های حمایتی ادامه می دهیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید