امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۵۱۴۹
گزارشگر : ۹۵

همکاری 4200 نیروی مردمی در استان کرمانشاه برای جمع آوری فطریه و کفارات/ تمامی نیروها دارای کارت شناسایی شورای زکات استان هستند

(شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۰۱

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه چهار هزار و 200 عامل و نیروی مردمی در استان برای جمع آوری فطریه و کفارات در روز عید سعید فطر امسال با این نهاد همکاری می کنند، گفت: تمامی عاملین جمع آوری زکات فطره دارای کارت شناسایی شورای زکات استان و تمامی صندوق های جمع آوری فطریه و کفارات نیز ممهور به مهر این شورا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در عید سعید فطر امسال برای جمع آوری فطریه و کفارات مردمی دو هزار و 67 پایگاه ثابت و سیار در استان دایر می شود، گفت: این پایگاه ها پیش از نماز عید سعید فطر در مساجد اقامه نماز شهر و روستاهای استان و پس از اقامه نماز به منظور دریافت زکات فطره شهروندانی که موفق به پرداخت نشده اند تا ظهر روز عید در سطح معابر، میادین و محلات دایر خواهند شد.
رخصی افزود: چهار هزار و 200 عامل افتخاری و نیروی مردمی در استان برای جمع آوری فطریه و کفارات در روز عید سعید فطر امسال با این نهاد همکاری می کنند.
وی تصریح کرد: تمامی عاملین جمع آوری زکات فطره دارای کارت شناسایی شورای زکات استان و تمامی صندوق های جمع آوری فطریه و کفارات نیز ممهور  به مهر این شورا است.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: در برخی از پایگاه های ثابت و سیار این نهاد به منظور عدم پرداخت وجوه نقد و رعایت دستورالعمل های بهداشتی کارتخوان تعبیه شده است.
محسن رخصی همچنین به درگاه ها و مسیرهای پرداخت غیرحضوری فطریه و کفارات اشاره و بیان کرد: شماره گیری کد #5*8877* و تلفن گویای 096887 از طریق تلفن های همراه و واریز وجه نقدی از طریق اپلیکشن های بله، بام، سکه، ایوا و سنا از راه های پرداخت غیرحضوری فطریه و کفارات است.
رخصی با تاکید بر اینکه هم اکنون لیستی از نیازمندان به منظور توزیع سریع زکات فطره و کفارات مردمی از سوی این نهاد تهیه شده، بیان کرد: کار شمارش وجوه نقد با حضور نماینده سازمان ها و ادارات عضو شورای زکات بلافاصله بعد از اذان ظهر روز عید آغاز خواهد شد.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: فطریه پرداختی مردمی با همکاری بانک های عامل در همان روز عید به حساب سرپرستان خانوارهای نیازمند از پیش شناسایی شده واریز خواهد شد.
 انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید