امروز سه شنبه ,۲۹ مهر ۱۳۹۹
جمعه / ۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۵۱۳۸
گزارشگر : ۸۷
به مناسبت روز جهانی قدس

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان بیانیه ای صادر کرد

(جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹) ۱۶:۱۶

کمیته امداد استان زنجان به مناسبت روز جهانی قدس در بیانیه ای حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرد

به گزارش سایت خبری امداد ، در این بیانیه آمده است،روز جهانی قدس یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (رضوان‌الله تعالی علیه) و نماد رویارویی تمامی حق در برابر تمامی باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌دیده فلسطین است.

در روز قدس نه‌تنها ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به‌مثابه مسئله اول جهان اسلام به نمایش می‌گذارد، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت‌های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی را در این روز باشکوه برمی‌افرازند تا نقشه شوم معامله قرن نقش بر آب‌شده و فلسطین آزاد از این موج سراسر خروش بیرون آید.

 اسرائیل غاصب که روزی ارتش آن، در چشمان عرب معاصر، افسانه‌ی شکست‌ناپذیری را جلوه می‌نمود امروز نمادی از یک مجموعه تمام شکست‌خورده و در حال فروپاشی است. در این «اضمحلال نزدیک» نقش قوی‌ترین فرمانده مبارزه‌ی با تروریسم یعنی سردار بزرگ اسلام و ایران، «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» بی‌بدیل است و امسال در بزرگداشت روز جهانی قدس اگرچه حضور جسمانی فرمانده سابق نیروی قدس موجود و مشهود نیست ول‌کن مکتب حاج قاسم، الهام‌بخش آزادیخواهان و حق‌طلبان عالم برای آزادی بیت‌المقدس و قدس شریف است.

امسال در حالی به استقبال پاسداشت روز جهانی قدس می‌رویم که جبهه‌ی مقاومت، زنده‌تر، قوی‌تر، بالنده‌تر و باانگیزه‌تر برای خروج نیرو‌های تروریست آمریکایی اراده‌ی الهی خود را به کار خواهد گرفت تا در پی آن از یک‌سو مساحت ذهنی استکبار و صهیونیسم جهانی در ترس فزونی یافته و گستره‌ی قلب پاک مسلمانان و آزادیخواهان و حق‌طلبان عالم از امید به آزادی بیت‌المقدس و قدس شریف سرشار گردد.

لذا در پی محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس منحوس  کرونا و عدم امکان برگزاری شایسته و گسترده راهپیمایی سراسری، ما امدادگران بسیجی و بسیجیان امدادگر، نیز دوشادوش ملت مسلمان ایران با حضور گسترده، فعالانه و آگاهانه در شبکه‌های اجتماعی پیام روز جهانی قدس را باشکوه‌تر و رساتر از گذشته به گوش جهانیان رسانده و با استماع سخنرانی مقتدای مقتدر و عظیم‌الشأن امت اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در این روز باشکوه آمادگی خود را برای تحقق فرمان‌ها معظم له اعلام می‌داریم .

روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد و پایگاه بسیج فتح المبین انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید