امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
جمعه / ۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۳
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۱۳۷
گزارشگر : ۹۶

افتتاح ۲ مرکز نیکوکاری «رسانه» و «اصناف» در همدان

(جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۵۳

مدیرکل کمیته امداد استان همدان از افتتاح دو مرکز نیکوکاری رسانه و اصناف در همدان خبر داد و گفت: تا پایان سال ۹۹ تعداد مراکز نیکوکاری به ۱۰۰ مرکز می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه در آیین آغاز به کار دو مرکز نیکوکاری اصناف و رسانه با حضور رئیس کمیته امداد کشور اظهار کرد: در ایام انتشار ویروس کرونا باوجود مشکلاتی که ایجاد شد، اما درس‌هایی را برای همگی داشت و ضرورت همبستگی، همدلی و همراهی را احساس کردیم.

وی با تأکید بر اینکه ایجاد مرکز نیکوکاری در این ایام بسیار رهنمون و راهگشاست بیان کرد: در این مراکز کار خیر مردمی می‌شود کار خیری که مردمی بودن آن همواره از تأکیدات رهبر انقلاب نیز بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه در حال حاضر ۶۵ مرکز نیکوکاری در همدان فعال است افزود: در سال ۹۹ تعداد مراکز نیکوکاری در سطح استان به بیش از ۱۰۰ مورد می‌رسد.

وی افزود: امروز در استان همدان از نماینده ولی‌فقیه تا استاندار و سایر مدیران ما را همراهی می‌کنند و تا پایان سال ۹۹ اخبار خوبی از همدان خواهیم داشت.

ترکمانه با اشاره به افتتاح دو مرکز نیکوکاری دیگر در همدان بیان کرد: یکی از این مراکز نیکوکاری مرکز اصناف است که از قدیم فعال بوده و در کارهای خیر پیشگام بودند و از امروز به‌صورت ساماندهی شده فعالیت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: در استان همدان سطح کار رسانه بسیار متفاوت است و همواره در کار خیر نیز پیشگام هستند اما برای انسجام‌بخشی در کارهای خیر مقرر شد مرکز نیکوکاری رسانه شکل گیرد.

انتهای پیام

(آلبوم مرتبط)

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید