امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۲۰:۱۴
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۵۱۳۵
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد:

تحویل ۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده در استان همدان

(پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹) ۲۰:۱۴

با حضور رئیس کمیته امداد در استان همدان ۴۰۰ واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل سال گذشته، پس از بازسازی، به مددجویان تحویل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم افتتاح و واگذاری ۴۰۰ واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده در استان همدان با حضور رئیس کمیته امداد و استاندار و مدیرکل کمیته امداد همدان برگزار شد.
سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در حاشیه افتتاح این واحدها با گرامیداشت فرا رسیدن روز جهانی قدس گفت: در سیل سال گذشته در استان همدان بیش از ۲ هزار واحد مسکونی مددجویان خسارت دید که ۱۱۰۰ مورد نیازمند بازسازی بود.
وی با اشاره به اینکه ۵۰۰ واحد آسیب‌دیده از سیل، سال گذشته بازسازی و تحویل مددجویان شد، افزود: امروز نیز به صورت همزمان ۴۰۰ واحد به بهره‌برداری رسید و مابقی واحدها نیز تا تیرماه افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به ضرورت توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تاکید کرد: امسال ۴۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در زمینه اشتغال اعطا می‌شود و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز در زمینه اشتغال روستایی در نظر گرفته است.
بختیاری با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌ها امسال باید ۲۰۰ هزار شغل برای مددجویان ایجاد شود، تصریح کرد: سال گذشته ۱۷۵ هزار و ۹۰۰ شغل از سوی کمیته امداد ایجاد شد که بر این اساس این نهاد ۴۰ درصد ایجاد اشتغال کشور را به خود اختصاص داد.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید