امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۶
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۵۱۳۰
گزارشگر : ۱۰۱

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) چهار هزار بسته غذایی به نیازمندان کردستانی اهدا کرد

(پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۶

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از اهدای چهار هزار بسته غذایی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خبر داد.

محمد رسول شیخی زاده در مراسم اهدای چهار هزار بسته غذایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به نیازمندان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان اجرا شد، عنوان کرد:  این بسته ها در اسرع وقت توسط کارکنان این نهاد بسته ها درب منازل مددجویان شهری و روستایی تحویل داده می شود.

وی با بیان اینکه در جهت اجرای فرمایش مقام معظم رهبری و رزمایش کمک مومنانه این نهاد نیز نسبت به اجرای طرح همسفره از اول ماه مبارک رمضان اقدام نموده، عنوان کرد: این طرح در قالب تهیه و توزیع غذای گرم و سبد غذایی انجام شده است.

شیخی زاده ادامه داد: از آغاز ماه رمضان تاکنون 85 هزار پرس غذای گرم از طریق آشپزخانه پخت غذا در کمیته امداد تهیه شده و در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شده است.

وی گفت: تهیه و توزیع سبد کالا و مواد غذایی  از دیگر برنامه های این ماه مبارک بود که در این زمینه نیز تاکنون 19 هزار سبد کالا در ایام ماه مبارک رمضان در بین مددجویان شهری و روستایی توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان تصریح کرد: این تعداد غذای گرم و سبد کالا  از محل مشارکت مردم، مسئولان و ادارات و سازمان ها و به خصوص ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)  تامین شده است.

وی گفت: ارزش ریالی این کمک ها چهار میلیارد تومان بوده است.

شیخی زاده افزود: همچنین 325 میلیون تومان کمک نقدی نیز جمع آوری شده که از این مبلغ مواد غذایی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شده است.

انتهای پیام/

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید