امروز جمعه ,۲۶ دی ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۱
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۵۱۱۵
گزارشگر : ۸۹
هم‌زمان با ماه مبارک رمضان انجام شد:

حمایت نیکوکار ایرانی خارج کشور از 100 فرزند یتیم چهارمحال و بختیاری

(چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۰۱

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با شب‌های قدر یک ایرانی نیکوکار مقیم خارج از کشور حمایت از 100 فرزند یتیم را برعهده گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نصیر محمودی ضمن تقدیر از تمامی حامیان ایتام و فرزندان محسنین استان بیان کرد: حمایت از ایتام و فرزندان محسنین آثار و برکات فراوانی در زندگی نیکوکاران دارد.

وی بابیان اینکه می‌توان ماهیانه با پرداخت هر میزان مبلغی بخشی از مشکلات اقتصادی ایتام و فرزندان محسنین را برطرف کرد افزود: در مجموع 5100 یتیم و فرزند محسنین استان در سامانه اکرام ایتام و محسنین ثبت‌نام شده‌اند که بیش از 13 هزار حامی از آنها حمایت می‌کند.

محمودی با تشریح روش‌های الکترونیکی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین گفت: نیکوکاران می‌توانند عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ پیامک کنند که در کمترین زمان ممکن با آنها تماس گرفته می‌شود.

شایان ذکر است، همچنین نیکوکاران علاقه‌مند به مشارکت در «طرح محسنین» و «اکرام ایتام» می‌توانند با مراجعه به سایت mohsenin.ir و emdad.ir/ekram  یا ادارات کمیته امداد در سطح استان در این طرح ثبت‌نام و با پرداخت ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان سهمی در رشد و بالندگی این خانواده‌ها داشته باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید