امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۱۱۰
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

پرداخت الکترونیکی زکات فطره/استقرار 1552 پایگاه جمع آوری زکات فطره در استان

(چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۱۸

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: زیر ساخت‌های الکترونیکی برای پرداخت غیر حضوری زکات فطره فراهم است و مردم نوع دوست و مؤمن استان مرکزی می توانند به روش الکترونیکی زکات فطریه خود را به منظور کمک به نیازمندان پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ،مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه با توجه به شرایط خاص ناشی از ویروس کرونا بر اقدامات به صورت الکترونیکی تأکید می شود، گفت: زیر ساخت‌های الکترونیکی برای پرداخت غیر حضوری زکات فطره فراهم است و مردم نوع دوست و مؤمن استان مرکزی می توانند به روش الکترونیکی زکات فطریه خود را به منظور کمک به نیازمندان پرداخت کنند.

وی ضمن قبولی طاعات روزه داران افزود:مردم نوع دوست استان مرکزی می توانند از طریق کد دستوری#086 *8877* ،شماره حساب 0111470070005 و یا شماره کارت 0088-9994-9918-6037 زکات فطریه خود را برای کمک به اقشار کم بضاعت پرداخت کنند.

دبیر شورای زکات استان در ادامه، گفت: در مجموع 1552 پایگاه ثابت و سیار شورای زکات در سراسر استان مرکزی برای جمع آوری فطریه و کفاره و همچنین کمک به فقرا تدارک دیده شده‌اند و در روز عید سعید فطر آماده خدمت رسانی هستند.

وی افزود : تعداد 35500 پاکت نیز به منظور جمع آوری فطریه بین مردم  در سطح استان توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان خاطر نشان کرد: مبالغ جمع آوری شده در هر منطقه به مددجویان و نیازمندان همان منطقه، در کمترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد.
انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید