امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
سه شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۱
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۵۰۸۳
گزارشگر : ۳۸
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان خبر داد:

اختصاص بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار برای تأمین لوازم ضروری زندگی نیازمندان استان

(سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۱۱

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان از اختصاص بیش از چهار میلیارد تومان اعتبار برای تأمین لوازم ضروری زندگی خانواده‌های تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: یکی از برنامه‌های کمیته امداد، پرداخت کمک‌هزینه خرید لوازم ضروری زندگی به خانواده‌های تحت حمایت است و بر همین اساس کمیته امداد در سال 98، با شناسایی و نیازسنجی خانواده‌های واجد شرایط اقدام به تأمین کمک‌هزینه خرید تعداد شش هزار قلم لوازم ضروری زندگی برای خانواده‌های تحت حمایت این نهاد نموده است.

پایان، اعتبار اختصاص‌یافته جهت تأمین لوازم ضروری نیازمندان را بیش از چهار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این اقلام شامل: یخچال، کولر، اجاق‌گاز، تلویزیون، بخاری، ماشین لباسشویی، آبگرمکن، جاروبرقی، لوازم آشپزخانه، فرش و پتو بوده است که بخشی از اعتبارات هزینه شده برای این اقلام ضروری از اعتبارات دولتی و بخشی نیز از محل کمک‌های مردمی و مساعدت‌های خیرین عزیز تأمین‌شده است.

وی بابیان این مطلب که باهم افزایی کمک‌های خیرین در عرصه‌های مختلف می‌توانیم گام‌های مؤثرتری برای حل مسائل اساسی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت برداریم، افزود: در شرایط کنونی منابع کمیته امداد به‌تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی تمامی مشکلات این خانواده‌ها و افراد نیازمند جامعه باشد و تحقق این امر مهم نیازمند همکاری و مشارکت بیش‌ازپیش نیکوکاران می‌باشد.

پایان یادآور شد: در حال حاضر بیش از 91 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان قرار دارند و از کلیه خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید