امروز جمعه ,۲۸ خرداد ۱۴۰۰
سه شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۵۰۷۱
گزارشگر : ۸۹
هم‌زمان با سراسر کشور انجام شد:

راه‌اندازی سامانه خیر و احسان «سخا» در چهارمحال و بختیاری

(سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز فعالیت سامانه سخا در استان گفت: این سامانه در راستای ثبت اطلاعات نیازمندان و تجمیع کمک‌های نیکوکاران راه‌اندازی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک بیان کرد: خیر و احسان از مفاهیم ارزشمند اخلاقی و مضامین والای تربیتی است که آثار و برکات فراوانی در زندگی انسان ایفاء می‌کند.

وی بابیان اینکه توزیع عادلانه امکانات به‌ویژه امکانات مردمی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های نهادهای خدمت‌رسانی است افزود: دست‌یابی به این مهم نیازمند ایجاد سامانه‌ای منسجم، یکپارچه و ملی است.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: سامانه سخا، بزرگ‌ترین سامانه خیر و احسان در کشور است که علاوه بر مشخص نمودن نیازمندان واقعی، هم‌زمان زمینه ارتباط مؤثر با از جمله تمامی نیکوکاران، مؤسسات خیریه، سازمان‌ها و مراکز نیکوکاری را فراهم می‌کند.

ملک پور با اشاره به قابلیت‌های این سامانه الکترونیکی اضافه کرد: ثبت اطلاعات نیازمندان، ثبت کمک‌های مؤمنانه نیکوکاران، مؤسسات خیریه، نهادها، اماکن مذهبی، هیئت‌ها و سازمان‌ها و برقراری ارتباط مؤثر با آن‌ها، تجمیع سازمان‌یافته تمامی کمک‌های نیکوکاران و امکان انتخاب استان و شهرستان برای مساعدت و همچنین مساعدت برحسب نیت نیکوکاران از جمله قابلیت‌های بزرگ‌ترین سامانه خیر و احسان در کشور است.

شایان‌ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی Esakha.ir مراجعه کنند. انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید