امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۷
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۵۰۷۰
گزارشگر : ۹۵

ذبح 200 راس گوسفند برای نیازمندان کرمانشاهی به شکرانه عید سعید فطر

(سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۱۷

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در آستانه عید سعید فطر به شکرانه یک ماه بندگی و روزه داری 200 راس گوسفند با مشارکت ستاد جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی برای خانوارهای نیازمند در استان ذبح خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: براساس توافق صورت گرفته بین کمیته امداد و ستاد جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی مقرر شد 200 راس گوسفند برای خانوارهای نیازمند در استان ذبح و در میان این خانوارها توزیع شود.

نصوری با بیان اینکه نیمی از این قربانی ها توسط کمیته امداد و نیمی از سوی ستاد جبهه فرهنگی تامین می شود، عنوان کرد: این قربانی ها یک روز پیش از عید سعید فطر به شکرانه یک ماه عبادت و بندگی ذبح و در میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی افزود: گوسفند های قربانی تامین شده از سوی کمیته امداد از محل کمک های مردمی و صدقاتی که با نیت اطعام نیازمندان اهدا شده است خریداری شده اند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: گوشت این نذورات در 200 نقطه محروم استان توزیع و به دست خانوارهای نیازمند خواهد رسید.

غلامرضا نصوری با تاکید بر اینکه تمامی کمک های مردمی بنا به نیت خیرخواهانه خیران نیک اندیش هزینه و در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت، بیان کرد: شماره گیری کدهای #1*8877* و 096887 از طریق تلفن همراه، واریز کمک نقدی به شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷  و مراجعه به دفاتر امداد از راه های مشارکت خیران نیک اندیش در رزمایش بزرگ " همدلی برای ایران همدل" است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید