امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۰
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۵۰۶۷
گزارشگر : ۸۴
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

۱۵ درصدمستمری مددجویان از اردیبهشت‌ماه افزایش یافت

(سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۲۰

مدیر کل کمیته امداداستان سمنان از افزایش مستمری مددجویان در سال ۹۹ خبر داد و گفت: مستمری اردیبهشت‌ماه خانواده‌های تحت حمایت با افزایش ۱۵ درصدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد،مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از افزایش  مستمری مددجویان این نهاد حمایتی از  اردیبهشت‌ماه  خبر داد و گفت: خانواده‌های تحت حمایت کمیته امدادمستمری اردیبهشت ماه را با افزایش 15 درصدی دریافت کردند.

وی خاطرنشان کرد: براین اساس مستمری خانوارهای یک نفره در سال ۹۹ مبلغ ۲۸۲ هزار تومان شده است که این رقم برای خانوارهای دو نفره ۴۹۲ هزار و ۵۰۰ تومان، خانوار سه نفره ۶۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان، خانوار چهار نفره ۸۵۱ هزار و ۵۰۰ تومان و خانوار پنج نفره ۹۸۷ هزار تومان پرداخت خواهد شد.

پخت و توزیع 95 هزار غذای گرم بین نیازمندان تا دهه دوم ماه مبارک رمضان

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از هکاری 57 آشپزخانه مرکزی در طرح اطعام مهدوی خبر داد و گفت: با مشارکت خیرن استان سمنان تا دهه دوم ماه مبارک بیش از 95 هزار غذای گرم طبخ و بین نیازمندان توزیع شده است.

وی ارزش ریالی غذاهای پخت شده را یک میلیاردو 400 میلیون تومان دانست و خاطرنشان کرد: این طرح تنها گوشه ای از اقدامات این نهاد حمایتی برای تحقق منویات رهبری در پی رزمایش همدلی و مواسات است.

وی تصریح کرد: تا کنون بیش از 20 هزار سبد حمایتی درقالب اقلام خوراکی بین نیازمندان توزیع شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید