امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۵۰۲۰
گزارشگر : ۹۴

46 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

(یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۵۶

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 46 هزار و 191 پرس غذای گرم بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش بخشش ایرانیان، این نهاد نیز آشپزخانه‌های اطعام مهدوی در قالب پویش همدلی برای ایران همدل به‌منظور پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان، را راه‌اندازی کرده است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 18 آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در کهگیلویه و بویراحمد در حال پخت‌وپز غذای گرم و توزیع بین نیازمندان استان است، افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون در این آشپزخانه‌ها، 46 هزار پرس غذای گرم به ارزش 613 میلیون و 766 هزار تومان پخت و بین خانواده‌های مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع‌شده است.
مبشری به توزیع بسته‌های غذایی بین خانواده نیازمندان در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: از ابتدای این ماه مبارک تاکنون 13 هزار و 797 بسته غذایی بین نیازمندان در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مشارکت خیران و نیکوکاران در برنامه‌های این نهاد برای کمک به نیازمندان اشاره و بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان در ماه مبارک رمضان امسال، تاکنون دو میلیارد و 18 میلیون تومان به نیازمندان کمیته امداد کمک کرده‌اند که از این مبلغ یک میلیارد و 466 میلیون تومان آن نقدی و مابقی در قالب کمک‌های غیر نقدی بوده است.
مبشری خاطرنشان کرد: مردم نیک‌اندیش و خداجوی استان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان تحویل دهند و یا از طریق شماره کارت۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۵۳۱ به نام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد  و کددستوری  #۱*۰۷۴*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید