امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۴
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۵۰۰۳
گزارشگر : ۹۵

توزیع ۷۵۰۰ بسته معیشتی در میان خانوارهای نیازمند کرمانشاهی

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۲۴

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به توزیع هفت هزار و 500 بسته معیشتی در میان خانوارهای نیازمند کرمانشاهی، گفت: این بسته ها با مشارکت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خریداری و تامین شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در آیین توزیع هفت هزار و 500 بسته معیشتی که با حضور امام جمعه کرمانشاه و جمعی از مسئولان استان برگزار شد، گفت: این بسته های معیشتی در قالب طرح "سفره مهربانی" و رزمایش" همدلی برای ایران همدل" در میان نیازمندان توزیع شده است.

رخصی افزود: ارزش این بسته های معیشتی بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.

وی ادامه داد:  بسته های معیشتی در میان نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد و همچنین نیازمندان آسیب دیده از کرونا که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد با توجه به در اختیار داشتن شناسنامه نیازمندی خانوارهای مددجو آمادگی توزیع سریع کمک های نقدی و غیرنقدی خیران در میان خانوارهای نیازمند را دارد، بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون با کمک خیران نیک اندیش 107 هزار و 319 پرس غذای گرم و سبد معیشتی برای نیازمندان کرمانشاهی خریداری و در میان این خانوارها توزیع شده است.

آلبوم مرتبط

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید