امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۷
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۵۰۰۱
گزارشگر : ۴۸۷
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خبر داد:

برگزاری دوره‌های مجازی آموزش قرآن کریم برای مددجویان کمیته امداد

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۱۷

معاون امور فرهنگی کمیته امداد گفت: دوره‌های مجازی آموزش «تدبر و زندگی با قرآن کریم» برای مددجویان کمیته امداد در طول ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام علی جعفری با گرامیداشت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر افزود: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با این بیماری، معاونت امور فرهنگی کمیته امداد دوره مجازی «آموزش تدبر و زندگی با قرآن کریم» را طراحی کرده و اجرا کرده است.

وی با بیان اینکه جامعه هدف دوره مجازی آموزش و زندگی با قران کریم، مددجویان و مربیان هستند، افزود: این دوره در دو سطح عمومی و مربی پروری برای مددجویان و تزکیه و تعلیم برای مربیان طرح درک و فهم قرآن برگزار می‌شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد با بیان جزئیات اجرای این طرح خاطرنشان کرد: صفحه رسمی این رویدار قرآنی به آدرس QURANETRATSCHOOL.IR در دسترس علاقمندان است و همچنین آموزش‌های مجازی از طریق پیام‌رسان «بله» نیز به صورت فایل‌های صوتی و تصویری در اختیار مخاطبان قرار دارد.

جعفری تاکید کرد: در پایان این دوره پس از انجام آزمون فراگیر، به شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره و به نفرات برتر جوایز ویژه اهدا می‌شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید