امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۵۰۰۰
گزارشگر : ۹۵

توزیع 107 هزار پرس غذای گرم و بسته معیشتی در رزمایش بزرگ" همدلی برای ایران همدل"

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۲۶

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در دو دهه ابتدایی ماه مبارک رمضان همزمان با آغاز رزمایش بزرگ " همدلی برای ایران همدل" بیش از 107 هزار و 319 پرس غذای گرم و سبد معیشتی به نیازمندان کرمانشاهی اهدا شده، گفت: این مواد غذایی با کمک سه میلیارد تومانی مردم خیر استان کرمانشاه خریداری و تامین شده است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای رزمایش بزرگ "همدلی برای ایران همدل" برای اطعام و کمک به نیازمندان از ابتدای ماه مبارک رمضان، گفت: مردم خیر استان کرمانشاه در دو دهه ابتدایی ماه مبارک رمضان بیش از سه میلیارد تومان به این رزمایش اهدا کردند.

وی ادامه داد: با این میزان کمک 107 هزار و 319 پرس غذای گرم و سبد معیشتی برای نیازمندان کرمانشاهی خریداری و در میان این خانوارها توزیع شده است.

رخصی بیان کرد: از این میزان بیش از 81 هزار پرس غذای گرم بوده که براساس دستور العمل های بهداشتی در حدود 30 آشپزخانه مهدوی این نهاد طبخ شده است.

وی عنوان کرد: همچنین بیش از پنج میلیارد و 772 میلیون تومان از کمک های مردمی نیز به خرید و تامین  26 هزار و 277 سبد معیشتی که حاوی اقلام غذایی همچون برنج، روغن، ماکارونی، سویا و .. بوده اختصاص داده شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه همچنان جمع آوری کمک های مردمی در رزمایش ایران همدل، ادامه دارد، تصریح کرد: واریز کمک های نقدی به شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ نزد بانک ملی نیز از راه های مشارکت خیران نیک اندیش در رزمایش ایران همدل است.

انتهای پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید