امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۲
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۹۹۱
گزارشگر : ۸۴
با مساعدت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی؛

401 میلیون تومان به حساب ایتام استان سمنان واریز شد

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۹:۲۲

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: با مساعدت بنیاد مستضعفان مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به حساب هر یک از 803 ایتام استان سمنان واریز شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امدادمحسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از مساعدت بیناد مستضعفان برای حمایت از 803 نفراز ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان خبر داد  وگفت: 401 میلیون 500 هزار تومان از این سوی این بیناد به حساب ایتام در شب ضربت خوردن مولای متقیان علی (ع) واریز شد.

وی از همکاری بیش از 12 هزار حامی طرح اکرام ایتام استان سمنان خبر داد و گفت: 3500 کودک در طرح اگرام ایتام، محسنین و شفا تحت حمایت کمیته امدا از حمایت این نهاد و حامیان خود بهره مند می شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: حامیان طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا استان در سال گذشته 11  میلیارد و 500 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

محسن مسعودیان راد خاطرنشان کرد: بر این اساس ۱۳۰ درصد تعهد کمیته امداد استان سمنان در حوزه اکرام ایتام محقق شد .

وی با اشاره به اینکه طرح محسنین، اکرام، ایتام و شفا با هدف جذب هرچه بیشتر کمک‌های نقدی و غیر نقدی و حمایت‌های معنوی برای کودکان نیازمند مشمول حمایت کمیته امداد استان سمنان است، خاطرنشان کرد: حامیان می‌توانند ماهانه و یا در مناسبت‌ها و اعیاد مختلف کمک‌ها را به فرزندان معنوی خود داشته باشند.

مسعودیان راد ابراز داشت: ۱۲ هزار حامی، حمایت مادی و معنوی کودکان نیازمند استان سمنان را بر عهده دارند که ۷۵ درصد بومی استان و ۲۵ درصد خارج از استان هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با اشاره به شرایط فعلی کشور و حاکم شدن شرایط اقتصادی به دلیل شیوع کرونا، ابراز داشت: حامیان طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا کمک هر چه بیشتر به فرزندان معنوی داشته باشند.

ارسال عدد ۱۴ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۳، پایگاه اینترنتی https://ekram.emdad.ir و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) از روش‌های ثبت‌نام در این طرح است.

مردم نیک‌اندیش استان سمنان می‌توانند با مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس https://portal.emdad.ir در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت و کمک‌های خود را به دست فرزندان نیازمند برسانند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید