امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۴۹۸۸
گزارشگر : ۹۱
مشاور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد

کمک 4 میلیون تومانی بانوی خیر نیک اندیش برای تهیه سبدکالا ویژه نیازمندان

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۱۶

مشاور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و منویات رهبر انقلاب توسط بانوی خیر نیک اندیش، 4 میلیون تومان برای تهیه سبدکالا و توزیع میان خانوارهای مددجو و نیازمندان به گروه جهادی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اسماعیل بذرافشان، مشاور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: بانوی خیر نیکوکار 4 میلیون تومان جهت تهیه سبد کالا و توزیع بین نیازمندان راسک و حاشیه شهر زاهدان به گروه جهادی کمیته امداد امام (ره) استان سیستان و بلوچستان اهدا کرد.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان در قالب "رزمایش همدلی" بسته سبد کالا به همت گروه جهادی این نهاد تهیه و بین خانوارهای مورد حمایت و نیازمندان شناسایی شده است.

مشاور مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در طول ماه مبارک رمضان با بکارگیری تمامی امکانات درون و برون سازمانی استان و خارج استان، شناسایی و استفاده مطلوب از ظرفیت های موجود در منطقه سعی شده نیازمندان و خانوارهای از برکات این ماه پرفیض و برکت بهره مند شوند.

بذرافشان یادآور شد: تمامی کمک ها و مساعدت های این بانوی نیکوکار جهت اهداء به نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت به عنوان کمک هزینه تامین مایحتاج ایام ماه مبارک رمضان در امر توزیع سبد کالا برنامه ریزی شده است.

وی اعلام کرد: هماهنگی لازم با خیران و گروه های مشتاق برای تهیه سبدکالا و غذای گرم توسط گروه جهادی اداره کل کمیته امداد استان و بهره مندی خانوارهای نیازمند از این فرصت فراهم شده است.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید