امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۹۰۷
گزارشگر : ۸۵

اهدای 120 سبد مواد غذایی بانک پاسارگاد به مددجویان کمیته امداد

(دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۲۴

سرپرست شعب بانک پاسارگاد در شرق کشور گفت: این بانک به منظور مشارکت در رزمایش مواسات و همدلی و طرح کریم اهل بیت(ع) در هفته اطعام و اکرام ایتام 120 بسته غذایی را به کمیته امداد اداره یک مشهد اهدا کرد تا در بین نیازمندان توزیع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد هادی مهدی زاده با اعلام اینکه بانک پاسارگاد در جهت مسئولیت های اجتماعی و کمک به امور مختلفی مانند حوادث طبیعی و شیوع ویروس کرونا همیشه پیش قدم بوده است، افزود: مدیرعامل این بانک به دلیل ارادت ویژه ای که برای حضرت رضا(ع) قائل هستند، 600 بسته غذایی را به منظقه شرق کشور اختصاص دادند که 200 بسته آن مربوط به مشهد مقدس است و از این تعداد 120 بسته به کمیته امداد اداره یک مشهد اهدا شد.
وی با اعلام اینکه در تهیه سبدها شأن، حرمت و منزلت افراد نیازمند درنظر گرفته شده است، ادامه داد: این سبدها حاوی اقلام ضروری خوراکی شامل برنج، حبوبات و گوشت سفید با ارزش 250 هزار تومان است.
مهدی زاده با بیان اینکه کمیته امداد یکی از ارگانهایی است که به خوبی افراد نیازمند را شناسایی می کند، اظهار کرد: کیفیت ارائه خدمات آن نهاد از زمان تاسیس تاکنون به جامعه هدف افزایش یافته و شایسته است موسسات خیریه به منظور کمک هرچه بیشتر به کمیته امداد فعالیت کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید