امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۹۰۶
گزارشگر : ۸۵
از ابتدای ماه رمضان تاکنون؛

بیش از 800 هزار نیازمند از غذای گرم بهره مندشدند

(دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۲۲

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 800 هزار پرس غذای گرم با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری طبخ و علاوه بر مددجویان بین نیازمندان، کارگران فصلی و اقشار نیازمند آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده با بیان اینکه توزیع 2 میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان در ماه رمضان توسط کمیته امداد و با مشارکت خیران پیش بینی شده است، ادامه داد: امیدوارم این رقم تا پایان ماه مبارک رمضان محقق شود.
وی از اجرای طرح کریم اهل بیت در جهت رزمایش مواسات و همدلی خبر داد و افزود: این طرح از 15 رمضان همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) شروع شده و تا شهادت حضرت علی(ع) مصادف با روز ملی اکرام ایتام ادامه دارد.
آسوده با بیان اینکه اکنون بیش از 191 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی قرار دارند، یادآور شد: به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع کرونا تاکنون حدود 2 هزار خانواده به جمع مددجویان این نهاد اضافه شدند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با بیان اینکه پایگاه فیزیکی جذب حامی در روز ملی اکرام نداریم، افزود: خوشبختانه همه ایتام تحت حمایت این نهاد حامی دارند اما فرزندان محسنین نیازمند حامی هستند .
وی گفت:  به منظور افزایش سرانه واریزی حامیان برای فرزندان یتیم و محسنین طرح هر یتیم یک حامی درحال اجراست که با پرداخت حداقل 10هزارتومان می توان از یک یتیم حمایت کرد.//
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید