امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۸
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۴۸۹۵
گزارشگر : ۹۵

جذب 400 پدر معنوی جدید برای ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهی

(دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۰۸

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در نیمه نخست ماه مبارک رمضان بیش از 400 پدر معنوی جدید حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در استان را بر عهده گرفته اند، گفت: امیدواریم تا پایان این ماه مبارک تعداد حامیان فرزندان یتیم و محسنین در استان به 40 هزار نفر افزایش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست ماه مبارک رمضان حامیان جدید حمایت از 450 فرزند یتیم و محسنین در استان را عهده دار شده اند.

رخصی با بیان اینکه برای حمایت از این فرزندان 400 پدر معنوی جذب و اعلام همکاری کرده اند، افزود: هم اکنون بیش از 30 هزار حامی از هفت هزار و 500 فرزند یتیم و محسنین در استان حمایت می کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم تا پایان این ماه مبارک با جذب پدران معنوی جدید تعداد حامیان ایتام و فرزندان محسنین در استان به 40 هزار نفر افزایش یابد.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در ادامه به اجرای طرح اطعام مهدوی در رزمایش بزرگ " همدلی برای ایران همدل" اشاره و تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک تاکنون بیش از 15 هزار سبد مواد غذایی و بیش از 45 هزار پرس غذای گرم با مشارکت خیران نیک اندیش در این رزمایش تهیه و در میان نیازمندان کرمانشاهی توزیع شده است.

محسن رخصی با بیان اینکه این غذاهای گرم براساس پروتکل های بهداشتی در آشپزخانه های مهدوی طبخ و تهیه می شود، عنوان کرد: هم اکنون این آشپزخانه ها در استان با مشارکت خیران نیک اندیش  به 30  آشپزخانه افزایش پیدا کرده است.

رخصی بیان کرد: امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان 150 هزار پرس غذای گرم و سبد غذایی در میان نیازمندان استان توزیع شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: شماره گیری کد دستوری #1*8877* و 096887 از طریق تلفن های همراه از راه های مشارکت خیران نیک اندیش در طرح های اکرام ایتام و اطعام نیازمندان است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید