امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۲۲:۲۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۴۸۷۶
گزارشگر : ۱۰۰

بردن شادی و حس نوع دوستی به مجتمع های مسکونی ایلام با اجرای برنامه کاروان شادی و طرح هم سفره

(یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۲۲:۲۱

کمیته امداد استان ایلام با همکاری سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجرای موسیقی و سرورد، شادی را به میان مجتمع‌های مسکونی ایلام بردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، همت الفتی معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان ایلام در این باره گفت: یکی از برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان طرح همسفره بوده که در راستای پویش همدلی برای ایران همدل به اجراء گذاشته می شود.
وی افزود: در طرح همسفره سعی بر این است که افراد نیکوکار را در زمینه مشارکت در دستگیری از  نیازمندان تشویق و ترغیب نماییم  که اجرای برنامه کاروان شادی و نسیم رحمت نیز در همین راستا بود.
الفتی ادامه داد: در نخستین برنامه در این زمینه حوزه فرهنگی کمیته امداد با همکاری بسیج و سپاه ایلام  با حضور در مجتمع مسکونی شرکت پالایش گاز ایلام و با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا اقدام  به اجرای برنامه موسیقی و سرودهای های شاد کردند.
وی با عنوان اینکه در کنار این برنامه های شاد،اطلاع رسانی به ساکنین در خصوص نحوه مشارکت در دستگیری از نیازمندان نیز انجام گرفت افزود: در نظر داریم در روزهای آینده نیز چند برنامه دیگر را در همین راستا و در چند مجتمع مسکونی دیگر اجرا کنیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید