امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۸۶۹
گزارشگر : ۸۵

حضور امدادگرانه کمیته امداد در مبارزه با کرونا

(یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۲۷

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: کمیته امداد از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در میدان عمل به صورت جدی حضور داشت و درصدد ارائه خدمت بی منت به نیازمندان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علی رسولیان در حاشیه توزیع بسته های غذایی بین کارگران آسیب دیده از کرونا در مرکز نیکوکاری کار وتلاش افزود: کمیته امداد علاوه بر نظارت بر توزیع کالا بین نیازمندان، دستگیری از آنها را با حفظ کرامت در دستور کار قرار داد.
وی از لزوم رعایت عدالت در توزیع سبدهای کالا بین نیازمندان گفت و افزود: به این منظور نیازمند سامانه ای یکپارچه و جامع بودیم تا عدالت در توزیع شکل گیرد و به همه افراد نیازمند به یک نسبت سبد کالا اهدا شود که خوشبختانه این اقدام با محوریت کمیته امداد و با طراحی نرم افزار سخا توسط این نهاد  انجام شد.
رسولیان بیشترین آسیب از ویروس کرونا را مربوط به جامعه کارگری دانست و ادامه داد: با مشارکت خیران و نیکوکاران تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار سبد کالا به منظور توزیع بین نیازمندان، مددجویان کمیته امداد و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا تهیه شده و در سطح استان توزیع شده است.
وی با بیان اینکه بیشتر از 50 درصد جامعه کارگری استان به دلیل شرایط ویژه مشهد دچار زیان شد، افزود: امیدواریم با اتحاد موجود بین دستگاه ها و مردم بتوانیم شرایط خوبی را در استان حاکم کنیم تا شاهد ورود کارگران به مسیر اشتغال و ایجاد وضعیت خوبی در استان باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی یادآور شد: در صورت نیاز به کمکهای دولتی آمادگی لازم را برای پشتیبانی داریم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید