امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۸۶۸
گزارشگر : ۸۵
در ایام میلاد امام حسن مجتبی(ع)؛

850 سبد غذایی به نیازمندان رضویه اهدا می‌شود

(یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۱۷

رئیس کمیته امداد اداره رضویه مشهد گفت: با مشارکت نیکوکاران و کمیته امداد 850 سبد معیشتی به ارزش هر سبد حدود 300 هزار تومان در روزهای 15 و 16 ماه مبارک رمضان تهیه و در حال توزیع بین نیازمندان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید نعیم حسینی به اجرای طرح کریم اهل بیت در ماه مبارک رمضان اشاره داشت و افزود: همچنین تاکنون در ماه مبارک رمضان امسال 4 هزار پرس غذای گرم طبخ و توزیع شده است که این رقم تا پایان ماه رمضان افزایش خواهد داشت.
وی از فعالیت 8 مرکز نیکوکاری در منطقه رضویه خبر داد و ادامه داد: خوشبختانه این مراکز اقدامات موثر و خدمات شایسته ای را به جامعه نیازمندان داشته است که امیدوارم تعداد این مراکز افزایش یابد.
حسینی با عنوان اینکه رسالت اصلی کمیته امداد، کمک به نیازمندان است، افزود: امدادگران این نهاد با شیوع ویروس کرونا تلاش های بیشتری نسبت به خدمات رسانی به اقشار نیازمند و مددجو داشتند.
وی با بیان اینکه منطقه رضویه محروم است، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویورس کرونا در این منطقه تا قبل از ماه رمضان 5 هزار و 850 سبد کالا با مشارکت کیمته امداد و نیکوکاران با ارزش یک میلیارد و 670 میلیون تومان تهیه و توزیع شد.
حسینی از واریز وجوه نقدی به حساب 700 سرپرست خانوار تحت حمایت در زمان شیوع ویروس کرونا به منظور تهیه سبد بهداشتی و معیشتی خبر داد و اعلام کرد: این وجوه برای خانوارهای دارای بیمار، سالمند و افراد در معرض آسیب که مددجوی کمیته امداد بودند، واریز شد.
رییس کمیته امداد اداره رضویه مشهد با اشاره به اینکه 16.5 درصد از جمعیت منطقه رضویه از کمیته امداد خدمات دریافت می کنند، یادآور شد: حدود 11 هزار و 700 نفر از خدمات مستمر و یا مقطعی کمیته امداد بهره مند می شوند.
همچنین در ادامه مهدی استیری بخشدار منطقه رضویه مشهد از همراهی نیکوکاران و خدمات شایسته کمیته امداد و دستگاه ها به نیازمندان تشکر کرد و ادامه داد: مردم با اتحاد خودشان در رزمایش مواسات و همدلی نهضت خوبی را ایجاد کردند که توانست درد نیازمندان را کاهش دهد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید