امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۸۲۴
گزارشگر : ۸۰
رزمایش همدلی؛

مردم خیر آبگرم 564 بسته کمک معیشتی و بهداشتی به نیازمندان اهداء کردند

(شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۳۰

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: مردم خیر و نیکوکار آبگرمی 564 بسته لوازم بهداشتی و مواد غذایی به نیازمندان اهداء کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ همت امانی با اشاره به رزمایش همدلی برای ایران همدل بیان کرد: در پی فرمایش رهبر معظم انقلاب برای رسیدگی به محرومان و نیازمندان با توجه به شرایط حاضر در کشور، گروه های مختلف به میدان آمده اند تا در عرصه خدمت به محرومان گام بردارند.

وی ادامه داد: کمک هایی که در رزمایش همدلی توزیع می شود ، نیازمندان و محرومان و آسیب دیدگان از شرایط بیماری کرونا را شامل می شود.

رئیس کمیته امداد آبگرم اعلام کرد: مردم نیکوکار آبگرم، 564 بسته لوازم بهداشتی  و مواد غذایی به نیازمندان اهداء کردند.

وی اضافه کرد: تعدادی از خیران  با همکاری بخشداری300 بسته لوازم بهداشتی به ارزش 12 میلیون و 610 هزار تومان و بسیجیان با همکاری امام جمعه 50 بسته مواد غذایی به ارزش هفت میلیون و 500 هزار تومان به نیازمندان اهداء کردند.

امانی توضیح داد: تعداد دیگری از خیران 80 بسته اقلام بهداشتی و مواد غذایی به ارزش 16 میلیون تومان، تعدادی از بسیجیان 40 بسته مواد غذایی به ارزش 14 میلیون تومان و جمعی دیگر از خیران  16 بسته مواد غذایی به ارزش یک میلیون و 400 هزار تومان و 60 بسته گوشت به ارزش هشت میلیون و 100 هزار تومان برای نیازمندان و محرومان تهیه کردند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع ارزش این 546 بسته 59 میلیون و 610 هزار تومان است که توسط خیران مختلف در جمع های خودمانی شکل گرفته تدارک دیده شده است.

رئیس کمیته امداد آبگرم یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند برای کمک به نیازمندان کمک های خود را به صورت حضوری و یا از طریق کد مهربانی # 0282*8877* اهداء کنند تا به طور مستقیم برای نیازمندان بخش آبگرم صرف شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید