امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۳
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۴۷۸۴
گزارشگر : ۹۵

آغاز هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان از پانزدهم ماه مبارک رمضان/ پیوستن به رزمایش "همدلی" با شماره گیری کد #1*8877* و 096887

(چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۰۳

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به آغاز هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان از پانزدهم ماه مبارک رمضان همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع)، گفت: خیران نیکوکار می توانند در هفته پیش رو برای پیوستن به رزمایش "همدلی برای ایران همدل" کد های #1*8877* و 096887 از طریق های تلفن همراه را شماره گیری کنند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون رزمایش " همدلی برای ایران همدل" در این نهاد اجرا می شود، گفت: کمیته امداد استان کرمانشاه به منظور اطعام نیازمندان و اجرای این رزمایش از ابتدای ماه مبارک رمضان 24 آشپزخانه مهدوی را در استان فعال کرده است.

رخصی با بیان اینکه با کمک خیران نیک اندیش در 12 روز گذشته از این ماه مبارک بیش از 20 هزار پرس غذای گرم و 14 هزار سبد غذایی به خانوارهای نیازمند در استان اهدا شده است، ادامه داد: این میزان اطعام با کمک حدود هفت میلیاردی  خیران نیک اندیش تامین شده است.

وی همچنین با اشاره به آغاز هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان از پانزدهم ماه مبارک رمضان همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع)، ادامه داد: خیران نیکوکار می توانند در هفته پیش رو برای پیوستن به رزمایش "همدلی برای ایران همدل" کد های #1*8877* و 096887 از طریق های تلفن همراه شماره گیری کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین خیران نیک اندیش می توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی 30003333 به طرح اکرام ایتام و محسنین بپیوندند.

محسن رخصی تصریح کرد: امدادگران این نهاد به درخواست های ثبت شده از سوی خیران در سامانه 30003333 در اسرع وقت پاسخ و فرزند یا فرزندان معنوی را به آنان معرفی خواهند کرد.

رخصی عنوان کرد: واریز کمک های نقدی به شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و  شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ نزد بانک ملی نیز از دیگر راه های مشارکت خیران نیک اندیش در رزمایش ایران همدل است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید