امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۷۷۳
گزارشگر : ۸۴
در سال گذشته محقق شد

ارائه 785 خدمات مسکن به مددجویان سمنان

(چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۱۹

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت:785 خدمات در قالب خرید، ساخت و مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی به مددجویان کمیته امداد استان سمنان در سال گذشته ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه علاوه بر تسهیلات به مددجویان برای ساخت و بهسازی واحدهای مسکونی پرداخت می‌شود افزود: پرداخت تسهیلات بلاعوض به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد نقش مؤثری در صاحب خانه  شدن مددجویان این نهاد دارد.

وی بابیان اینکه در سال گذشته 425 واحد مسکونی در مناطق عادی و 238 واحد در مناطق محروم تعمیر و مقام سازی شده است بیان کرد: ۴۴ درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان ساکن روستا هستند که بخش قابل‌توجهی از این مقاوم‌سازی‌ها در این مناطق بوده است.

۳۰ مددجوی سمنانی صاحب خانه شدند

محسن مسعودیان راد خرید، ساخت و واحد‌های در حال احداث واحدهای روستایی را ۱۵ واحد مسکونی دانست و خاطرنشان کرد: ۱۴ واحد شهری برای مددجویان در شهرستان های مختلف استان سمنان خریداری و یک واحد ساخته شده  است.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۳۰ مددجوی استان سمنان در این مدت صاحب خانه شدند افزود: در این مدت 92 سرویس بهداشتی تعمیرو بهسازی شده است.

وی به کمک به گازرسانی و لوله‌کشی در شهرستان های میامی(کالپوش)، گرمسار و آرادان،مهدی‌شهر و شهمیرزاد، دامغان (امیرآباد) و بیارجمند اشاره کرد و گفت: ۸۴ واحد مسکونی با اعتبار ۲۳۸ میلیون تومان گاز رسانی شد.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید