امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۷۷۲
گزارشگر : ۸۸

توزیع 26 هزار و 850 سبد غذایی – بهداشتی بین مددجویان گلستانی

(سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۳۶

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از توزیع 26 هزار و 850 سبد غذایی – بهداشتی بین مددجویان گلستانی با توجه به شیوع ویروس کرونا در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: 26 هزار و 850 سبد غذایی – بهداشتی به ارزش 3 میلیارد و400 میلیون تومان بین مددجویان و نیازمندان از نیمه شعبان امسال تاکنون توزیع شده است.
بابایی عنوان کرد: این نهاد تاکنون 23 هزار و375 بسته غذایی به ارزش 3 میلیارد و 90 میلیون تومان و سه هزار و 475 بسته بهداشتی به ارزش 310 میلیون تومان در یک ماه اخیر توزیع کرده است.
وی همچنین با اشاره به اجرای طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال گفت: در حال حاضر 56 آشپزخانه در سطح استان با توزیع 32 هزار پرس غذای گرم به ارزش 457 میلیون تومان و 8 هزار پرس غذای گرم  توسط خیران به ارزش 141 میلیون تومان تاکنون برای اطعام نیازمندان توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خاطرنشان کرد:310 حامی ایتام و محسنین از نیمه شعبان تاکنون با تاسی ازسیره امیرمومنان، حضرت علی (ع) سرپرستی معنوی فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد را برعهده گرفته اند.
بابایی افزود:در این نهاد20 هزار حامی از  9 هزار و 270 فرزند یتیم و محسنین گلستانی حمایت می کنند.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید