امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۴۷۶۰
گزارشگر : ۹۱
رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه اعلام کرد؛

توزیع 1500 پرس غذای گرم بین ایتام و مددجویان میرجاوه

(سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۴۶

رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه گفت: 1500 پرس غذای گرم بین ایتام و مددجویان تحت حمایت در ماه مبارک رمضان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، منصور نورا، رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه گفت: باعنایت به منویات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش گسترده مواسات در راستای تامین معیشت خانوارهای نیازمند در ماه مبارک رمضان، خانواده‌های تحت حمایت از برنامه اطعام گرم و افطاری تا پایان این ماه پرفیض و برکت بهره مند خواهند شد.

وی افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم برگزاری سفره های اطعام و افطاری در دو قالب سبد غذایی و غذای گرم در بین ایتام و مددجویان تحت حمایت توزیع می شود.

رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه ادامه داد: طرح اطعام افطاری نیازمندان با حضور مسئولان، خیران در بازدید از خانوارهای ایتام، بیماران خاص، صعب العلاج، خانوارهای بی سرپرست و سالمندان صورت می گیرد.

نورا یادآور شد: در ارتباط با اطعام و افطار نیازمندان در ماه مبارک رمضان بهره گیری از ظرفیت موسسات، خیریه ها، مساجد، مراکز نیکوکاری، حامیان طرح های اکرام و محسنین، فعالان تجاری، اصناف، اتحادیه ها، گروه های جهادی و بسیجی، سازمان ها، ادارات، نهاد ها و غیره در اولویت خاص قرار دارد.

وی گفت: تمامی کمک های غیرنقدی اهدایی از طرف خیران و نیکوکاران این شهرستان  در قالب سبد کالا تهیه و بین ایتام و مددجویان تحت حمایت توزیع می شود.

رییس کمیته امداد شهرستان میرجاوه اعلام کرد: آشپزخانه با نظارت مرکز بهداشت و درمان این شهرستان با رعایت کامل نکات بهداشتی و پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا برای پخت غذا راه‌اندازی و برنامه ریزی شده تا پایان ماه مبارک رمضان پخت غذای گرم انجام و بین نیازمندان توزیع انجام شود.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید