امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۷۴۶
گزارشگر : ۸۸

امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و دانشگاه پیام نور استان گلستان

(دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۰۰

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان گلستان برای آموزش اشتغالزایی مددجویان با دانشگاه پیام نور استان گلستان منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:این تفاهم نامه با هدف توانمند سازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی تحت حمایت با رویکرد تقویت شایستگی های شغلی و حرفه ای مورد نیاز بازار کار امضاء شد.
بابایی افزود: فراهم سازی بستر اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان تحت حمایت کمیته امداد از دیگر اهداف این تفاهم نامه همکاری برشمرد.
وی  در رابطه با تامین منابع مالی دوره های کارآفرینی ، توانمندسازی و مشاوره های شغلی که در دانشگاه برگزار می شود عنوان کرد: ارتقاء  بهره وری نیروی کار متخصص و نیز ارتقاء صلاحیت های فنی و حرفه ای و توانمند سازی مددجویان گلستانی برای ورود به عرصه فعالیت های اقتصادی از مزایای انعقاد این تفاهم نامه است.
بابایی با اشاره به حمایت از طرح های پژوهشی اساتید و کارکنان دانشگاه با عناوین پژوهشی کمیته امداد،تصریح کرد:استعداد سنجی و مشاوره شغلی به دانشجویان و دانش آموختگان تحت حمایت در دانشگاه پیام نور نیز از دیگر تعهدات این نهاد در تفاهم نامه مذکور است.
وی افزود: این تفاهم نامه به منظور بهره وری بهتر از توان علمی طرفین و امکانات، اعم از فضا و تجهیزات آموزشی موجود در استان ، همکاری در طراحی و اجرای دوره های آموزشی مهارتی و استارت آپی و دوره های مجازی فی مابین این دو نهاد منعقد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: تخفیف ویژه مددجویان در دوره های آموزشی، تامین فضای آموزشی، امکانات و تجهیزات مورد نیاز دوره های آموزشی و همچنین در اختیار قراردادن فضاهای زراعی و اداری دانشگاه برای اجرای طرح های اشتغالزایی مددجویان از تعهدات دیگر دانشگاه پیام نور استان در این تفاهم نامه است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید