امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۷۴۵
گزارشگر : ۸۵

توزیع 5 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان روستایی

(دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۱۲

رئیس مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد گفت: با همراهی و مشارکت نیکوکاران در ماه مبارک رمضان 5 هزار پرس غذای گرم تهیه و بین نیازمندان توزیع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علی اکبر مهرآبادی در حاشیه توزیع غذای گرم و در جمع مسئولان محلی افزود: برای تهیه، پخت و توزیع این میزان غذا مشارکت نیکوکاران محلی و خارج از استان را داشته ایم که امیدوارم این رقم افزایش یابد.
وی توزیع سبد کالا را بخش دیگری از فعالیت های این مرکز در ماه ضیافت الله دانست و اظهار کرد: 320 سبد کالا به ارزش کلی 80 میلیون تهیه و بین نیازمندان روستایی توزیع شد.
رئیس مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد ضدعفونی کردن معابر روستایی و توزیع 6 هزار ماسک و مواد شوینده را از فعالیت های مبارزه با کرونا دانست و اظهار کرد: اقدامات موردنظر برای ساکنان 5 روستای حسین آباد، مهرآباد، فیض آباد، شهرآین و بهانگرد انجام شده است.
مهرآبادی تهیه 2 سری جهیزیه به ارزش کلی 24 میلیون تومان و اهدای البسه و لوازم التحریر با ارزش کلی 8 میلیون تومان را از دیگر برنامه های این مرکز عنوان کرد و یادآور شد: مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد از اواسط سال 96 تاکنون فعالیت دارد و به جامعه هدف روستایی وپیرامون صندوق خدمت می کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید