امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۷۴۳
گزارشگر : ۸۵

توزیع 357 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان

(دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۰۸

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 357 هزار پرس غذای گرم توسط کمیته امداد و با مشارکت نیکوکاران طبخ و بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در مراسم توزیع سبدکالای اهدایی از سوی بانک صادرات استان  اعلام کرد: برنامه‌ریزی برای توزیع یک میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان در ماه مبارک رمضان بود که با همراهی نیکوکاران شاهد رشد این رقم هستیم .
وی با شاره به اینکه همراهی و همدلی مردم ستودنی است، اشاره کرد: همیشه مردم از دستگاه های دولتی جلوتر هستند و در امور خیرخواهانه غیرقابل پیش بینی هستند.
آسوده با اعلام اینکه کمیته امداد نسبت به شناسایی نیازمندان اقدام کرده و بانک اطلاعاتی خوبی را دارد، اظهار کرد: نیکوکاران که در اهدای سبدکالا مشارکت دارند، می توانند در زمان توزیع آنها بین نیازمندان حضور داشته باشند تا شفافیت کار برای آنها ملموس شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: این نهاد از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تا قبل از ماه مبارک رمضان حدود 100 هزار سبد کالا را تهیه و توزیع، همچنین بیش از 4 میلیون قطعه ماسک، گان و دستکش یکبار مصرف را تولید و توزیع کرده است.
اتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید