امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۲
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۴۷۲۸
گزارشگر : ۹۰
با اجرای طرح اطعام مهدوی تاکنون انجام شد؛

توزیع بیش از 19 هزار غذای گرم بین نیازمندان استان مرکزی

(دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۰۲

19 هزارو 257 وعده غذای گرم به ارزش بیش از 296 میلیون و 937 هزار تومان از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد استان مرکزی توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، شاپورجلالی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه طرح‌های اطعام مهدوی و همسفره در ماه مبارک رمضان اجرا می شوند، گفت: 19 هزارو 257 وعده غذای گرم به ارزش بیش از 296 میلیون و 937 هزار تومان از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بین مددجویان کمیته امداد استان مرکزی توزیع شد.

وی بااشاره به رهنمود‌های مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان در کشور گفت: به‌منظور پاسخگویی به ‌فرمان رهبری و در  ماه مبارک رمضان "طرح هم‌سفره" این نهاد با افتتاح تعداد۹ آشپزخانه اجرا شد.

وی با بیان اینکه از این تعداد چهار آشپزخانه در سطح شهرستان اراک ، دو آشپزخانه در شهرستان ساوه ، دو آشپزخانه در شهرستان خمین و یک آشپزخانه در شهرستان محلات فعالیت می کنند، تصریح کرد: در این رزمایش از ظرفیت خیران و دستگاه‌ها در راستای حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر از کرونا استفاده می‌شود.

وی اضافه کرد: در این آشپزخانه‌ها با کمک خیران و مردم نیک اندیش استان غذای رایگان برای خانوار‌های نیازمند تهیه، طبخ و توزیع می شود.

جلالی با اشاره به در پیش بودن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، اظهار کرد: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های مردمی با هدف تهیه و طبخ غذا برای نیازمندان در آشپزخانه‌های مهدوی هستند.

وی در پایان ضمن تشکر از خیران گفت: خیران ، حامیان ومردم نوع دوست استان همچنین می توانند با شماره گیری#۱*۸۸۷۷*و انتخاب استان مرکزی کمک‌های خود را به نیازمندان و اقشار کم بضاعت به صورت غیر حضوری واریز نمایند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید