امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۷۱۰
گزارشگر : ۸۵
درماه رمضان امسال؛

42 هزار پرس غذای گرم و سبدکالا در شهرستان جوین توزیع می شود

(یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۴۵

رئیس کمیته امداد جوین گفت: در ایام ماه مبارک رمضان و در قالب رزمایش همدلی برای ایران همدل، پیش بینی شده است تا 42 هزار پرس غذای گرم و سبدکالا بین مددجویان تحت حمایت، کارگران فصلی و اقشار نیازمند شهرستان توزیع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد جغتایی از فعالیت 7 آشپزخانه که با نظارت دقیق مرکز بهداشت در سطح شهرستان نسبت به پخت غذای گرم فعال هستند خبر داد و افزود: در ماه مبارک رمضان برنامه ریزی برای توزیع 30 هزار پرس غذا و 12 هزار سبدکالا با همکاری کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، دستگاه های مختلف و نیکوکاران انجام شده است.
وی با اعلام اینکه در 3 مرحله 12 هزا سبد کالای پیش بینی شده توزیع می شود، اظهار کرد: در اولین مرحله هزار سبد کالا با ارزش 400 میلیون تومان با همکاری کارخانه پارس فولاد بین نیازمندان شامل مددجویان تحت حمایت و کارگران توزیع شد.
جغتایی از فعالیت شبانه روزی 7 مرکز نیکوکاری فعال آن شهرستان خبر داد و بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا پایان فروردین ماه امسال13 هزار بسته بهداشتی و غذایی با ارزش کلی 210 میلیون تومان و تولید 47 هزار ماسک توسط 3 کارگاه مجری طرح های اشتغال و توزیع و فروش آن انجام شد.
شایسته ذکر است: اکنون کمیته امداد جوین از 7 هزار نفر در قالب 3800 خانوار حمایت می کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید