امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۴۷۰۹
گزارشگر : ۷۷
در طرح اطعام مهدوی کمیته امداد اصفهان صورت گرفت؛

توزیع بیش از 90 هزار وعده غذای گرم به مددجویان اصفهانی

(یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۴۷

90 هزار و 193 وعده غذای گرم به همراه 24 هزار و 314 سبد کالای اساسی به ارزش بالغ بر چهار میلیارد و 902 میلیون تومان از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون به مددجویان کمیته امداد اصفهان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه طرح های اطعام مهدوی و همسفره در ماه مبارک رمضان اجرا می شوند، گفت: تاکنون 90 هزار و 193 وعده غذای گرم به همراه 24 هزار و 314 سبد کالای اساسی به ارزش بالغ بر چهار میلیارد و 902 میلیون تومان از ابتدای این ماه مبارک به مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شده است.
زارع هدف گذاری کمیته امداد اصفهان در ماه مبارک رمضان را توزیع 500 هزار وعده غذای گرم و 110 هزار سبد کالا به مددجویان تحت حمایت اعلام کرد و گفت: امیدواریم با همراهی و هم افزایی نیکوکاران، خیران، نهادها و سازمانها در این ماه پر خیر و برکت به این اهداف خداپسندانه دست یابیم و گامی موثر در راستای حمایت از نیازمندان اصفهانی در روزهای سخت اقتصادی کنونی برداریم.
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به در پیش بودن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، خاطر نشان ساخت: در شام و روز ولادت این امام همام، 110 هزار وعده غذای طبخ شده در طرح اطعام مهدوی به خانوارهای تحت حمایت توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه کلیه مقررات بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با ویروس کرونا در فرآیند طبخ، بسته بندی و توزیع غذا در طرح اطعام مهدوی رعایت می شود، گفت: غذای تهیه شده برای جلوگیری از تجمع با حفظ شان و آبروی مددجویان درب منازل آنها توزیع می شود.
زارع با درخواست از مردم نیک اندیش استان برای همراهی با این نهاد در این طرح و رساندن غذای گرم با کیفیت به نیازمندان و اقشاری که توان اقتصادی کمی دارند، یادآور شد: زیرساخت های لازم برای مشارکت حضوری و غیرحضوری در این طرح و سایر برنامه های کمیته امداد استان اصفهان فراهم شده است و همشهریان خیراندیش اصفهانی علاوه بر حضور در دفاتر و مراکز نیکوکاری تحت نظارت این نهاد می توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* و شماره ۰۹۶۸۸۷، مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir ، واریز به شماره حساب «۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲» و شماره کارت «۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹» نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این خیر کثیر سهیم شوند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید