امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۶
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۶۹۶
گزارشگر : ۸۴

توزیع1100 بسته حمایتی بین آسیب دیدگان کرونا

(یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۵۶

در آئینی با حضور مسئولین استانی ۱۱۰۰ بسته حمایتی و بهداشتی با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان با هدف تحقق منویات رهبری و عمل به پویش رزمایش مواسات و کمک مومنانه بین آسیب دیدگان کرونا توسط کمیته امداد استان سمنان تهیه و توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان  در این آئین با اشاره به اینکه کرونا در ماه‌های اخیر علاوه بر اینکه سلامت هموطنان را به خطر انداخته،تصریح کرد: بواسطه تشدید رکود اقتصادی سبب بروز آمدن تبعات منفی در امور معیشتی خانواده ای نیازمند و مشاغل و کسب و کارهای خرد شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر حمایت های کمیته امداد استان سمنان که تا کنون همین راستا بیش از ۲۵ هزار سبد کالا و بهداشتی بین ۱۷ هزار خانوار از مددجویان استان سمنان توزیع شده است تصریح کرد: اعتبار تخصصی از بنیاد مستضعفان  در جامعه هدف بین نیازمندن واجد شرایط غیر تحت حمایت ویژه ساکنان حاشیه شهرها و  اولویت با مشاغل خردی است که دچار مشکل اقتصادی شدند توزیع می شود.

مدیر کل  کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: بهره مندی نیازمندان مشمول خدمات تک و چند خدمتی و مشمولین طرح اشتغال کمیته امداد که بناء به تشخیص مددکاران دچار رکود اقتصادی ناشی از شیوع بیماری شده اند از این بسته های حمایتی بهره مند می شوند.

شایان ذکر است، در این آئین که  با حضور مسئولین استانی برگزار شد، ۱۱۰۰ بسته حمایتی و بهداشتی با اعتبار  از اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان با هدف تحقق منویات رهبری و عمل به پویش رزمایش مواسات و کمک مومنانه بین آسیب دیدگان کرونا توزیع شد.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید