امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۴۶۷۳
گزارشگر : ۹۹

ارسال 5 هزار سبد رمضانیه به مناطق محروم هرمزگان توسط کمیته امداد استان تهران

(یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۰۹

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از ارسال 5 هزار سبد کالای رمضانیه به مناطق محروم هزمزگان خبر داد و گفت: این سبدهای کالا از طرف قرارگاه محرومیت زدایی کوثر دریافت و به هرمزگان ارسال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده این سبدهای کالادریافت و به هرمزگان ارسال شد، افزود: این سبدها شامل برنج، حبوبات، لبنیات، قند، شکر و خرما  به ارزش هر سبد 250 هزار تومان برای توزیع بین خانوارهای نیازمند استان هرمزگان ارسال شد.

وی ادامه داد: علاوه بر سبدهای کالا، 500 میلی لیتر ژل ضدعفونی کننده دست نیز راستای مقابله با ویروس کرونا ارسال شد.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران همچنین با اشاره اقدامات این نهاد برای توجه به امور نیازمندان در استان، خاطر نشان کرد: کمیته امداد استان تهران همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان اقدامات خود را برای دستگیری از نیازمندان آغاز کرده که روزهای آینده آمار اولیه این اقدامات جمع آوری و در اختیار رسانه های جمعی قرار خواهد گرفت.

پرپنچی اضافه کرد: توزیع سبد کالا و توزیع غذای گرم تهیه شده در آشپزخانه های مهدوی که به صورت روزانه و در قالب طرح همسفره انجام می شود از مهمترین اقدامات کمیته امداد استان تهران برای دستگیری از نیازمندان در ماه مبارک رمضان و در دوران شیوع ویروس کرونا است.

وی یادآور شد:  خیران و نیوکاران می توانند با استفاده از روش های زیر کمک های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص دهند.

شماره گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷*

۰۲۱۷۳۵۵ ودرج عدد ۲

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸

پرداخت ازطریق بارکد خوان اپلیکشن سکه به پرداخت ملت

پرداخت از طریق منوی اپلیکشن ۷۲۴ رزمایش کمک مومنانه

و سایت امداد تهران به آدرسhttps://tehran.emdad.ir

 انتهای پیام

 


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید