امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۶۶۸
گزارشگر : ۸۸

پرداخت 197 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویانی گلستانی در سال 98

(شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۴۶

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از پرداخت 197 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان گلستانی در سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:سال گذشته 197 میلیارد و 400 میلیون تومان کمک معیشت برای 73220 خانوار تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.
بابایی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور در سال های اخیر گفت: کمیته امداد برای کمک و یاری رساندن در امرار معاش نیازمندان در شرایط موجود، علاوه بر پرداخت مستمری به آنها، خدمات حمایتی، درمانی، فرهنگی، ساخت و تعمیر مسکن، کمک‌هزینه‌ جهیزیه، تسهیلات قرض‌الحسنه و اشتغال‌زایی نیز به اقشار آسیب‌پذیر ارائه می‌دهد تا گره گشای مشکلات آنان باشد.
اعطای 76 میلیارد تومان وام کارگشایی به مددجویان گلستانی
وی افزود:کمیته امداد استان در سال 98 با هدف رفع مشکلات نیازمندان با اعطای حدود 76 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به 12480 مددجوی گلستانی، تسهیلاتی برای کمک هزینه درمانی،جهیزیه،دانشجویی،مسکن،اشتغال، بدهی مالی وآسیب دیدگان سیل پرداخت کرد.
بابایی با قدردانی از تعامل بانکها با این نهاد عنوان کرد:سال گذشته 40 میلیارد و500 میلیون تومان وام کارگشایی بیش از 7هزار مددجوی گلستانی توسط صندوق امداد ولایت استان و35 میلیارد و 500 میلیون تومان از آن توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران به بیش از 5هزار نفر پرداخت شد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان اظهار کرد: تمامی خدمات کمیته امداد باهدف بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت این نهاد اجرا می‌شود زیرا رسیدگی و خدمت به خانواده‌های نیازمند، وظیفه‌ی بزرگ و خطیری است که کمیته امداد تاکنون به خوبی توانسته از عهده این مهم برآید اما همچنان نیازمند انجام اقدامات اساسی است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید