امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۴
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۴۶۶۴
گزارشگر : ۹۱
رییس کمیته امداد شهرستان نیکشهر اعلام کرد؛

توزیع 500 سبد کالا در میان مددجویان کمیته امداد نیکشهر

(شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۴۴

رییس کمیته امداد شهرستان نیکشهر گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و منویات رهبر انقلاب 500 سبد کالا میان خانواده‌های مددجو و نیازمندان شهرستان نیکشهر توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عبدالناصر ریگی، رییس کمیته امداد شهرستان نیکشهر گفت: باتوجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش گسترده کشوری مواسات در راستای تامین معیشت خانواده های نیازمند در ماه مبارک رمضان بسته های معیشتی برای خانوارهای تحت حمایت و نیازمندان مراجعه کننده به این نهاد در نظر گرفته شده است.

وی افزود: برای اطعام افطاری خانوارهای تحت حمایت و نیازمندان در ماه مبارک رمضان 500 بسته مواد غذایی تهیه و توسط این نهاد توزیع شده است.

رییس کمیته امداد شهرستان نیکشهر ادامه داد: اولویت بندی توزیع بسته های معیشتی بین مددجویان و سایر اقشار نیازمند توسط واحد حمایت و سلامت خانواده این نهاد صورت پذیرفت

ریگی یادآور شد: هر سبد مواد غذایی شامل یک کیسه برنج، روغن مایع، رب گوجه فرنگی، مرغ، ماکارونی و سایر اقلام ضروری است.

وی گفت: همچنین آشپزخانه جهت پخت غذای گرم در ماه مبارک رمضان و توزیع بین نیازمندان این شهرستان در چارچوب راهبرد طرح اطعام مهدوی و همچنین هماهنگی با مرکز بهداشت و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی راه اندازی شده است.

رییس کمیته امداد شهرستان نیکشهر افزود:کمیته امداد آمادگی دارد که هدایا و نذورات نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار و نوعدوست این شهرستان را تحویل و طبق نظر بانی برای اقشار نیازمند در ماه مبارک رمضان هزینه کند.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید