امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۰
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۴۶۳۷
گزارشگر : ۹۵

حمایت از ایتام و فرزندان محسنین با ارسال پیامک به سامانه 30003333

(چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۲۰

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به فعال بودن سامانه پیامکی 30003333 گفت: خیران نیک اندیش می توانند با ارسال عدد 1 به این سامانه حمایت از یک یا چند فرزند معنوی را عهده دار شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طرح اکرام ایتام و محسنین به صورت ویژه در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.

رخصی افزود: در این طرح حامیان نیک اندیش حمایت از ایتام و فرزندان محسنینی که سرپرستان آنان بیمار صعب العلاج یا از کارافتاده هستند حمایت می کنند.

وی با اشاره به اینکه سامانه پیامکی 30003333 هم اکنون برای اعلام درخواست حمایت از ایتام و فرزندان محسنین به صورت غیرحضوری فعال است، ادامه داد: خیران نیک اندیش می توانند با ارسال عدد 1 به این سامانه حمایت از یک یا چند فرزند معنوی را عهده دار شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: حامیان نیک اندیش همچنین می توانند پیش شماره تلفن استان مورد نظر خود را که تمایل به حمایت از فرزندان نیازمندش دارند را نیز به همین سرشماره ارسال کنند.

محسن رخصی تصریح کرد: امدادگران این نهاد به درخواست های ثبت شده از سوی خیران در سامانه 30003333 در اسرع وقت پاسخ و فرزند یا فرزندان معنوی را به آنان معرفی خواهند کرد.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید