امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۷
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۴۶۳۲
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل صدا و سیمای ایلام:

در ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در کنار کمیته امداد هستیم

(چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۳۷

مدیرکل صدا و سیمای ایلام گفت:رسانه ملی به عنوان یک رسانه فراگیر وظیفه خود می داند که همپای کمیته امداد در خدمت رسانی به نیازمندان استان پیشگام باشد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بازوند با بیان اینکه کمیته امداد و صدا و سیما در خدمت رسانی به مردم اهداف مشترکی دارند افزود: رسانه ملی در مناسبتهای گوناگون از جمله جشن احسان و نیکوکاری، جشن عاطفه ها و تبلیغ فریضه زکات و فطریه همواره در کنار کمیته امداد بوده است. 
وی افزود: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان چند پویش ملی با مشارکت نماینده محترم ولی فقیه در استان، کمیته امداد، سپاه و چند دستگاه دیگر با هدف کمک به نیازمندان شکل گرفته است در برنامه های صدا و سیما برای مردم این موضوع را تفهیم کرده ایم که بهترین راه کمک به مردم و نیازمندان از طریق این چند پویش است.
بازوند با بیان اینکه هر ساله خانواده های بسیاری پس از رسیدن به توانمندی از تحت حمایت کمیته امداد خارج می شوند تصریح کرد: موضوع توانمندشدن قشر مددجوی این نهاد توفیق بزرگی برای نظام است و کمیته امداد در این زمینه عملکرد بسیار موفقی داشته است.
وی در پایان این دیدار گفت: صدا و سیمای مرکز ایلام این آمادگی را دارد که در زمینه توسعه هرچه بیشتر فرهنگ انفاق و نیکوکاری و توسعه مشارکتهای مردمی و خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان استان با کمیته امداد همکاری کامل داشته باشد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید