امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۱
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۶۱۸
گزارشگر : ۸۴
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان در خبرگزاری ایرنا مطرح کرد:

اطعام مهدوی با توزیع ۳۱۳ هزار غذا در استان سمنان آغاز شد

(سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۱۱

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: توزیع ۳۱۳ هزار پُرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان با عنوان طرح اطعام مهدوی با فعالیت ۳۰ آشپزخانه آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد ضمن حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا در گفت و گو با ایرنا افزود: هزینه‌های طبخ و پخت غذاهای گرم در این آشپزخانه‌ها از محل کمک‌های اهدایی مردمی و خیران تامین می‌شود.

وی به کمک‌های مردمی استان سمنان در ماه مبارک رمضان سال های گذشته اشاره و بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود میزان مشارکت مردم در طرح اطعام مهدوی به ۱۰۰ میلیارد ریال برسد.

مدیرکل کمیته امداد امام استان سمنان با اشاره به فعالیت ۳۰ آشپزخانه‌ مستقر در استان سمنان برای اجرای این طرح، تصریح کرد: تمام آشپزخانه‌های مستقر در شهرستان‌های استان بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا فعالیت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: طرح اطعام مهدوی نمونه‌ و نمایشی از بخشش مردم نوع‌دوست روزه‌دار استان سمنان است که در ماه مبارک رمضان در خدمت نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا اجرایی شد.

مسعودیان با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا سبب افزایش تعداد نیازمندان استان سمنان شد، افزود: مراکز نیکوکاری این استان به صورت محله‌محور جامعه هدف یعنی نیازمندان غیر حمایتی کمیته امداد و آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا را شناسایی می‌کند تا از طرح اطعام بهره‌مند شوند.

وی  ابراز داشت: تمام مسایل شرعی برای نذورات خیران لحاظ شده و حتی آنان می‌توانند به صورت مستقیم نظاره گر طبخ و نحوه توزیع باشند.

مدیرکل کمیته امداد  استان سمنان یادآور شد: مردم نیکوکار می‌توانند با شماره گیری کد #۰۲۳*۸۸۷۷* یا مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir  و یا واریز وجه به شماره کارت «۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۷۶۹۸۴» در این خیر کثیر سهیم شوند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید