امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۴۵۹۵
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد ایلام عنوان کرد:

فعالیت 46 مرکز نیکوکاری در زمینه اطعام مهدوی و کمک به نیازمندان ایلام در ماه رمضان

(دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۲۵

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: 46 مرکز نیکوکاری در سطح استان در برنامه اطعام مهدوی و توزیع غذا در بین نیازمندان این استان با پیوستن به پویش بخشش ایرانیان مشارکت کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در سفر به شهرستان ایوان و در گفتگو با تعدادی از رسانه های خبری با تشریح برنامه های این نهاد برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان بیان کرد: اطعام مهدوی یکی از این برنامه ها است که با همکاری و مشارکت خیرین و نیکوکاران توسط این نهاد به منظور توزیع غذا در بین نیازمندان استان فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی افزود: به همین منظور تعداد هشت آشپزخانه با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا در سطح استان راه اندازی شده که روزانه بیش از پنج هزار پرس غذای برای نیازمندان این استان در این آشپزخانه ها تولید می شود.
موسی نژاد با بیان اینکه تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از 150 هزار پرس غذا بین مددجویان و نیازمندان این استان توزیع می شود گفت: همه اعتبار  مربوط به این طرح از طریق مشارکت مردم نیکوکار و نوع دوست استان تأمین شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام طرح همیان مولا را از دیگر برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان عنوان کرد و گفت: در این طرح که با تأسی از شیوه ی مولای متقیان امام علی«ع» انجام می گیرد 20 هزار کیسه ویژه اهدای مواد خوراکی و دیگر مایحتاج بین مردم خیر و نوعدوست استان توزیع  تا کمکهای این عزیزان در اختیار افراد نیازمند قرار گیرد.
موسی نژاد با عنوان اینکه در ماه رمضان پویش های مختلفی برای  کمک به نیازمندان این استان راه اندازی شده است گفت: تدابیری در نظر گرفته شده که فعالیت این پویش ها به دور از موازی کاری باشد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید