امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۵۶۹
گزارشگر : ۸۰
فرمانده سپاه استان قزوین:

برای خدمت به نیازمندان در کنار کمیته امداد هستیم

(دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۲۷

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: هویت سپاه مردم محور و مردم پایه است از این رو برای خدمت به نیازمندان در کنار کمیته امداد امام (ره) آماده خدمت به نیازمندان هستیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد شاهرخی در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: هویت سپاه در همه فعالیت هایش خدمت به مردم و نظام است از این رو آمادگی داریم همچنان در کنار امداد برای خدمتگذاری به مردم و نیازمندان تلاش کنیم.

وی ادامه داد: سپاه در کنار تقویت توان رزمی خود نسبت به مسائل اجتماعی نیز دغدغه وتوجه دارد چراکه معتقدیم  سلامت اجتماعی، فرهنگی و جسمی مردم به طور همزمان برای یک زندگی سعادتمند لازم است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اضافه کرد: هویت سپاه مردم محور و مردم پایه است از این رو برای خدمت به نیازمندان در کنار کمیته امداد امام (ره) آماده خدمت به نیازمندان هستیم.

وی افزود: باید برای خدمت به مردم همگرایی، همکاری و هم افزایی داشته باشیم و در امروز یکی از مهمترین بسترهای خدمت به مردم مسئله اقتصاد است چراکه به واسطه برخی مشکلات اقتصادی، دشمن پیوسته و شبانه روزی به دنبال ضربه زدن به اقتصاد کشور است.

شاهرخی تصریح کرد: دشمن به این باور رسیده که ملت ما شهادت دارد ولی اسارت ندارد لذا با توطئه های مختلف وخبیث خود به دنبال ایجاد مشکلات معیشتی و اجرای تروریسم اقتصادی برای تحت فشار قرار دادن مردم ایران است.

وی عنوان کرد: در شرایط حاضر باید ظرفیت های کشور و مردم را بشناسیم و شرایط را برای کمک به اقشار محروم و یا سایر افراد آسیب دیده فراهم کنیم و حتی ظرفیت های پنهان و بالقوه را به عرصه تولید بیاوریم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین خاطرنشان کرد:اعتماد اجتماعی و اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین سرمایه و پشتیبان دولتمردان است و دشمن با شناسایی این نقطه قوت به دنبال خدشه وارد کردن به اعتماد اجتماعی است .

وی تصریح کرد: خدمت به مردم و به ویژه خدمت به محرومان باید سرلوحه کار مسئولان باشد چراکه اگر مردم به این باور برسند که مشکلات موجود ناشی از دشمنی های دشمنان است، همراهی و همکاری ها برای رفع مشکلات بیشتر خواهد شد.

شاهرخی گفت: باید سازوکارهای لازم را برای خدمت رسانی به مردم تعریف و در شرایط متفاوت بروزرسانی کنیم به عنوان نمونه در شرایط حاضر که به واسطه مشکلات ناشی از "کرونا " برخی از اقشار جامعه دچار مشکل شده اند باید کمک های متناسب با گروه های مختلف تدارک دیده شود.

وی تأکید کرد: برخی از اقشار به کمک معیشتی نیازدارند و برخی با مشکل کمبود نقدینگی مواجه بوده و برخی نیازمند دریافت تسهیلات بانکی هستند و برخی نیز با پیگیری، نشست و ایجاد سازوکار مشکلاتشان رفع می شود.

فرمانده سپاه استان قزوین یادآورشد: سپاه برای ورد به عرصه های مختلف خدمت به مردم آماده است و در این میان بدون اینکه بخواهد به دنبال نام خود باشد با رویکرد خدمت رسانی وارد شده و در کنار هر دست خدمتگذار به مردم، یارگیر نظام و مردم است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید